Доставка та оплата

Доставка товарів, придбаних в нашому магазині, здійснюється по всій Україні.

Оплата готівкою, за безготівковим розрахунком,

Доставка по Києву:
 • Після заявки на той чи інший товар за вказаною Вами телефону або e-mail-адресою, з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення, уточнення дати і зручного для Вас часу доставки. Термін здійснення доставки — від 1 до 3 робочих днів.
 • Доставка по Києву в неробочий час обговорюється індивідуально і здійснюється за додаткову плату.
 • В обов'язки кур'єра входить доставка і перевірка комплектації товару. Збірка товару можлива в окремих випадках — за попередньою домовленістю та за окрему плату.

Занесення:

 • Занесення дрібногабаритного вантажу — безкоштовно.
 • Великогабаритний — при наявності ліфта вартість підйому замовлення становить 20 —100 грн. за одиницю товару, в залежності від обсягу і маси товару;
 • При відсутності ліфта, вартість підйому замовлення становить 10 — 40 грн. за одиницю товару за кожен поверх, починаючи з другого поверху.

Вартість повторного виїзду за Києв (в обумовлений час замовник був відсутній) складе додатково 40 грн.

УВАГА: час доставки залежить від маршруту кур'єра і завантаженості доріг, тому просимо Вас з розумінням поставитися до даних обставин. Кур'єр обов'язково передзвонить за 20-30 хвилин до приїзду. У разі неможливості доставки в зазначений проміжок часу, з незалежних від нас обставин, ми зобов'язуємося повідомити Вас і перенести час доставки на більш пізній термін або на наступний день.

Cамовивіз:
Доставка по Україні:
 • У регіони, доставка товарів здійснюється за допомогою транспортних компаній.
 • Відправлення товарів по Україні, як правило, здійснюється в день надходження замовлення (за умови оформлення замовлення до 14:00), або на наступний день.
 • За Вашим бажанням, доставка може бути спланована на будь-який інший зручний для Вас день.
 • Доставки до компанії-перевізника здійснюються за рахунок нашого магазину.
 • Вартість доставки формується компанією-перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Послуги компанії-перевізника з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні.

Ми вважаємо за краще користуватися послугами компаній:

Доставка та оплата
Доставка та оплата
Доставка та оплата
Доставка та оплата
 • Як Ви знаєте, є безліч інших кур'єрських служб. На жаль, співпраця з деякими з них ми вирішили обмежити, через неодноразових випадків втрати / псування товару або невиправдано високих цін за сервіс. Але якщо Вам переважно одержати замовлення за допомогою якоїсь конкретної кур'єрської служби, ми будемо раді Вам допомогти. Варіанти завжди можна обговорити з нашим менеджером.
 • Термін виконання доставки може збільшуватися через те, що замовлення надійшло в нічний час, вихідні або святкові дні. Тому, просимо Вас робити свої замовлення завчасно.
 • Вартість послуги «Повернення грошей» компанією-перевізником оплачує покупець і вона становить 2% від поворотної суми.

УВАГА: одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт. У разі, якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також зобов'язаний мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж не видається!


Варіанти оплати:

Готівкою — при доставці кур'єром по Києву, або самовивіз.

Безготівковий розрахунок — при безготівковому розрахунку на вказану Вами електронну адресу надсилається рахунок (накладна) до оплати з усіма реквізитами магазину, а також картковий рахунок ПриватБанку. Ви зможете роздрукувати цей рахунок для оплати замовлення і скористатися ним в банку.

Так само можна здійснити оплату рахунку шляхом переказу грошей з вашого безготівкового (карткового рахунку) на наш безготівковий (картковий рахунок) використовуючи внутрішні платіжні системи Вашого Банку (Privat 24, та ін.) + 1% від вартості замовлення, враховуйте, будь ласка, комісію банку.

Оплата при отриманні (накладна плата) в філії перевізників:

В даному випадку, крім вартості доставки товару у Ваше місто, необхідно сплатити 1-2% комісії від вартості замовленого товару + 15 грн за оформлення замовлення. Післяплатою замовлення відправляється після перерахування на картку 30% передоплати від вар тості замовлення. Передоплата, внесена за товар, в разі відмови клієнта, не відшкодовується!

Увага, діяльність Інтернет-магазину підпорядковується Правилам продажу товарів на замовлення відповідно до Наказу Міністерства економіки України від 19.04.2007р. №103, і ​​є "видом торгівлі, при якому споживач укладає договір купівлі-продажу товарів з продавцем на відстані за допомогою засобів дистанційного зв'язку", тому в офісі торгова діяльність не ведеться і товар не зберігається! Будь ласка, оформляйте свої замовлення заздалегідь.

Повернення товару приймаються на протязі 14 днів з дня видачі товару, лише на товар з виявленим браком.

Можливі види доставки
 1. Нова пошта
 2. Автолюкс
 3. ІнТайм
 4. Делівері